2009-12-29

Nõid ennustab head avokaadoaastat

Eelnevatel aastatel oma ennustustega hämmastavat täpsust näidanud Mihkel Oras lubab, et 2010 saab olema hea avokaadoaasta. Samuti näeb ta edukat aastat tähtviljale, porrule, jääsalatile ning punasele sibulale.

Keskmine või mitte nii hea aasta saab olema mangole, robiroosile, lumikellukestele, datlitele, sorgole ja cabernet sauvignon viinamarjadele.

Lausa kehv või kogunisti katastroofiline aasta ootab ees aga nuikapsast, banaani, maapähklit, naerist ja Jarek Kaske Viljandimaalt.

Kui teie lemmikloomaks on Šoti mägiveis, on üsna tõenäoline, et too lõhub teie vanaema kingitud portselani ning roojab nurka.

Teel Rimisse juustu ostma võite möödasõitvas liinibussis number viis vilksamisi märgata pandavat naisterahvast.


Ja lõpetuseks kinnitus Mihkel Orase ekstra-ekstrasensitiivsetele võimetele. Nimelt edastab ta tormihoiatuse kadunud Bennnie Hillilt:

Tormi Kevvai - kui sa seda loed, siis lase kiiresti akna kaudu jalga - ta mees jõuab kohe koju!

Head vana aasta lõppu ja algavat uut aastat,

Mihkel

2 Kommentaarid:

Anonymous Anonüümne sõnas...

Põllumees Harjumaalt küsib, kas 2010 bataati tasub kasvatada? Mõtlesin paar hektarit bataadi alla panna ja selle müügist rikastuda...

30/12/09 08:38  
Blogger Universumi Direktor sõnas...

Batuuti? No mis hea pärast peaks keegi tahtma batuuti külvata? See on sinna samasse ooperisse raha ja soola külvamisega. Ja siis veel imestavad, miks Eesti põllumees näljas ja paljas on

30/12/09 15:32  

Postita kommentaar

<< Home